S americkou hypotékou lze financovat cokoliv! A často výhodně.

Novým objevem mezi půjčkami se v posledních letech staly americké hypotéky. Co jsou zač a jaká jsou jejich pro a proti?

Americká hypotéka je zjednodušeně řečeno hypotéční úvěr na cokoliv. Stejně jako hypotéka v bance je zajištěn nemovitostí, ovšem na rozdíl od ní jej lze použít na libovolný účel. Peníze z ní tedy nejsou vázány na oblast bydlení. Na českém trhu se americké hypotéky objevily v roce 2004 a zájem o ně stále stoupá. Představují totiž jednoduchý a rychlý způsob, jak získat levnou půjčku s nízkým úročením.

Hlavní výhodou americké hypotéky je nízká úroková sazba. Ta je obvykle nižší než úroky u spotřebitelských úvěrů. Přepočteno na měsíční splátky můžete s tímto úvěrem ušetřit řádově i stovky až tisíce korun, v závislosti na výši půjčky. U nebankovních amerických hypoték se navíc vyhnete osobní prověrce a papírování. Pro poskytovatele těchto půjček je totiž zástava nemovitosti dostatečnou zárukou za půjčku, takže na vás nekladou další požadavky. Nepotřebujete potvrzení o příjmech, ručitele ani neposkvrněnou platební minulost.

Specialistou na americké hypotéky je u nás společnost TGI Money a.s., která tyto výhodné půjčky poskytuje již více než 10 let. Americkou hypotéku si u ní můžete vyřídit online, bez papírování a nahlížení do úvěrových registrů. Jedná se o hypotéku bez doložení příjmů.

S Hypopůjčkou od společnosti TGI Money a.s. můžete prakticky cokoliv. Můžete si koupit auto, zaplatit školné či opravit střechu. Je možné s ní refinancovat předchozí nevýhodné úvěry a stejně tak může být i dobrou alternativou k podnikatelským úvěrům. Úvěr můžete přizpůsobit zcela svým možnostem a splátky si rozložit až na 20 let. Jako zástavu lze použít například rodinný dům, byt či stavební pozemek. Chcete si být jisti, že jste vybrali tu nejlepší půjčku? Zvolte vítěze nezávislého testu nebankovních společností provedeného respektovaným sdružením UMBRELLA – společnost TGI Money a.s.

 

Sjednat půjčku