6 mins read

Je rychlá online půjčka doopravdy rychlá?

Možná už jste zaslechli pojem „rychlá online půjčka“. A možná vám vykouzlil úsměv na rtech, což je dobře – s dobrou náladou se nám totiž žije lépe. Ale zároveň jste se nejspíš zamysleli nad tím, jak rychlá je ta rychlá online půjčka. Dá se to nějak změřit? My vám to prozradíme.

Jako blesk

Rychlost světla to nebude. I rychlost blesku bude nejspíš vyšší než rychlá online půjčka. Ale ne zase o tolik. Někteří poskytovatelé půjček, zejména nebankovní společnosti, se totiž chlubí tím, že vám půjčku na váš bankovní účet pošlou do několika vteřin od schválení žádosti. Což je doslova neuvěřitelné.

Čím častěji si půjčky u téhož poskytovatele berete, tím rychlejší bývá jejich schválení. Nejdelší je zpravidla schvalování té úplně první, protože si vás poskytovatel musí „proklepnout“. Ale když se stanete prověřenou osobou, která navíc poctivě, v termínu a bez problémů splácí, můžete si půjčovat opakovaně, což už je samo o sobě rychlejší – a schvalování žádosti je pak ještě svižnější. Takže ano, rychlá online půjčka je potom skutečně rychlá.

Do 15 minut je hotovo

Zaujala vás rychlá online půjčka a uvažujete, že byste si ji také vzali? Pokud nejste v časovém presu, můžete se na webu probírat stovkami nebankovních společností i desítkami těch bankovních a porovnávat jejich nabídky, podmínky, ceníky. Možná ale čas není váš přítel a peníze potřebujete ihned. Už před pěti minutami bylo pozdě.

Naštěstí je rychlá online půjčka v tomto ohledu tak speciální, že ji můžete mít na svém bankovním účtu do 15 minut od schválení žádosti. Pokud v žádosti o půjčku není žádný zádrhel, všechno jste vyplnili správně, splňujete předepsané podmínky a připojili jste všechny požadované dokumenty, je to skutečně otázka pár minut. Vyplníte, chvíli počkáte, peníze máte u sebe. Je to skoro jako kouzlo.

Co nabízí rychlá online půjčka?

Nezáleží na tom, jestli potřebujete jen 1 000 korun nebo musíte rychle sehnat 30 000 korun. Nezáleží na tom, jestli si chcete koupit nové tenisky nebo nemáte na splátku svého leasingu. Nezáleží na tom, jestli je vám 18 nebo 70 let. A leckdy nezáleží ani na tom, jaké máte příjmy.  Rychlá online půjčka je v tomto ohledu velmi přívětivá a má široké možnosti využití. Pokud byste se o ní chtěli dozvědět úplně všechno, přečtěte si určitě článek na téma rychlá online půjčka.

Tahle půjčka může být bankovní i nebankovní. Může mít jakoukoliv výši (ta záleží na daném poskytovateli). Může být bez dokládání příjmů. Může to být půjčka bez registru. A nebo bude naopak nutné doložit příjem a nesmíte mít žádný negativní záznam v registrech dlužníků. Opět se to liší poskytovatel od poskytovatele. Ale v době internetu máte vždy možnost najít přesně takovou úvěrovou společnost, jejíž podmínky vám budou plně vyhovovat – a rychlá online půjčka už může být téměř na cestě k vám.

Nejrychlejší rychlá online půjčka

Ještě jednou si zopakujeme, jak je to s tou rychlostí. Většina nebankovních společností se zavazuje, že po schválení žádosti budete mít peníze do 15 minut na bankovním účtě. Můžete si na to vzít klidně stopky – obvykle to přesně sedí. Jiné společnosti to zvládnou i do 5 minut. A rekordmani mezi nebankovními společnostmi je posílají dokonce už do 1 minuty od schválení.

Někdy to ale má určité podmínky. Pokud si totiž někde půjčujete poprvé, bude to trvat o něco déle, neboť si vás společnost musí nejdřív „proklepnout“ a teprve pak schválí žádost. To je těch obvyklých 15 minut. Pokud půjčku včas a podle předem daných podmínek splatíte, můžete si půjčit znovu. A znovu. A znovu. Třeba každý měsíc. Výhoda tkví v tom, že poskytovatel už vás zná a ví, že poctivě splácíte. Takže jakmile požádáte, je vám vyhověno. Následující půjčky proto mohou být odesílány už do 5 minut, nebo dokonce do 1 minuty.

Pomoc na telefonu

Sjednat si půjčku online je sice hezké, ale možná je to pro vás ta největší překážka. S počítačem si třeba úplně nerozumíte a s internetem už vůbec ne. Co teď? Možná tomu nebudete věřit, ale někteří poskytovatelé nabízejí i půjčky přes telefon. Nebo SMS půjčky. Což je skvělé řešení pro starší generaci, kterou počítače víc děsí než přitahují.

A nebo máte možnost stát se z boomerů nerdy – neboli přestanete se bát moderních technologií a vyrazíte útokem na internetové bojiště. Není to tak složité, jak se na první pohled může zdát. A pokud budete mít k ruce například znalého potomka, kolegu nebo kamaráda, tak žádost o půjčku vyplníte během několika minut. Takže rychlá online půjčka už tu bude i pro vás a budete si moci užívat všech jejích nesporných výhod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *