Nebankovní půjčky jako hit na trhu. V čem jsou výhodnější?

I když se může zdát, že o půjčky nezavadíme díky neustále se zvyšujícím výplatám, opak je pravdou. Půjčky jsou stále atraktivnější, a to především z toho důvodu, že své peníze navíc nespoříme, bohužel je bezhlavě utrácíme, tudíž se dostáváme do prekérních situací, kdy jsme doslova bez peněz a vyčkáváme do výplaty. Spásu mnohdy nacházíme v nebankovních půjčkách, které jsou hitem na trhu, a to proto, že jsou výhodnější. Otázkou je, v čem jsou nebankovní půjčky výhodnější než bankovní.

Jak jsme zmínili, nebankovní půjčky jsou hitem na trhu. Jsou atraktivní zejména proto, že jsou rychle dosažitelné. Mnohé nebankovní instituce, například Rerum, nežádá klienta o výpis příjmů ani o žádnou jistinu. Nebankovní půjčky jsou tak skutečně dostupné komukoli, kdo si o ni požádá.

Možná právě díky snadné dostupnosti jsou nebankovní půjčky takovým hitem. Možná za to mohou jiné výhody, které je odlišují od konkurenčních bankovních půjček.

Nebankovní půjčky jako krátkodobé závazky

O nebankovních půjčkách lze říct, že se jedná o krátkodobé závazy, které nás tíží skutečně jen pár měsíců či případně pár let. Každý žadatel by měl vědět, že nebankovní instituce nepůjčí víc než několik desítek tisíc korun. Pro statisíce či miliony se bohužel musí jít do banky a čekat na konečný ortel.

Obvyklou hraniční částkou nebankovních institucí je dvacet až padesát tisíc korun, vždy záleží na konkrétní nebankovní instituci.

Rozhoduje rychlost

Mnozí lidé sahají po nebankovních půjčkách z toho důvodu, že chtějí mít požadované peníze rychle na svém bankovním kontu. Zatímco bankovní půjčky jsou schváleny během několika týdnů, nebankovní půjčky jsou schváleny do několika minut, což ocení především ti, které tíží čas. Dalo by se říct, že půjčky jsou schválené do půl hodiny s tím, že do půl hodiny jsou peníze i na bankovním kontu. Je to skutečně velká rychlost, která nás nakonec navede k případné půjčce.

 

 

Sjednat půjčku