Půjčky se zárukou nemovitosti jsou letos v kurzu!

Půjčky se zárukou nemovitosti jsou letos v kurzu!Potřebujete si půjčit? Hodilo by se vám při tom zaručit se vaší nemovitostí, abyste dosáhli na vyšší částku? Pak se v takovém případě můžete obrátit hned na několik subjektů. My vám zde přinášíme tři banky, které se právě podobným půjčováním, kterému se v poslední době moderně říká „americká hypotéka“, zabývají.

Půjčky se zárukou nemovitosti u České spořitelny

První bankou, která zastupuje naprosto nejvíce klientů v České republice a která taktéž nabízí možnost americké hypotéky, tedy půjčky se zárukou nemovitosti, je Česká spořitelna. U té si můžete půjčit od 150 000 Kč až do 70 % hodnoty zastavované nemovitosti, která je navíc stanovena bankou. Maximálně tento úvěr můžete splácet po dobu 15 let a můžete jej během této doby využít zejména na nákup zboží a služeb osobní spotřeby, na vypořádání společného jmění manželů, na úhradu notářských a soudních poplatků či na cokoliv dalšího, co vás jen napadne. Tato půjčka se tedy nevztahuje pouze na rekonstrukci nebo zlepšení bydlení.

Půjčky se zárukou nemovitosti u ČSOB

Druhou bankou, kterou jsme si pro toto srovnání vybrali, je ČSOB. I ta poskytuje americké hypotéky, a to na částku začínající na 200 000 Kč až do 5 000 000 Kč, které ovšem opět musí odpovídat 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Nejkratší možná doba splácení je v tomto případě tři roky a maximálně si můžete splátky prodloužit na dvacet let. U ČSOB máte tedy o pět let delší možnou dobu splácení. Avšak ostatní parametry zůstávají naprosto stejné, jako v předchozím případě. Máte tedy možnost čerpat úvěr na cokoliv, možnost mimořádných splátek a samozřejmě také výhodnou úrokovou sazbu.

Půjčky se zárukou nemovitosti u GE Money Bank

Do třetice jsme si vybrali GE Money Bank, jelikož je i ta u klientů poměrně oblíbená. Taktéž u ní najdete finanční produkt s názvem Americká hypotéka, u kterého můžete získat od 200 000 Kč. Ovšem u tohoto ekonomického subjektu získáte částku pouze do 1 500 000 Kč, což by mělo odpovídat 50 % odhadní hodnoty nemovitosti. Tato americká hypotéka je tedy v tomto ohledu oproti předchozím popsaným nejméně výhodná. Půjčku následně můžete splácet pět až dvacet let, a to s možností fixace úrokové sazby, pojištění splátek a v neposlední řadě i s profesionálním servisem.

Sjednat půjčku