Půjčka na účet bez registru vám bude poskytnuta bez ohledu na vaši minulost

Půjčka na účet bez registru vám bude poskytnuta bez ohledu na vaši minulostKaždý máme nějakou svoji minulost. Někdo ji má světlejší, někdo tmavší, ovšem všichni máme právo na přijatelnou budoucnost! Že si myslíte, že vy zrovna ne? Mýlíte se! I když právě potřebujete půjčit a již máte nějaký ten záznam v registru dlužníků nebo v Solusu, nemusíte se bát! Existují totiž ekonomické subjekty, které poskytují půjčky na účet bez registrů. Co to znamená? Na vaši minulost nebude vůbec nijak nahlíženo. V tomto článku se tedy podíváme na zoubek hned třem společnostem, které poskytují půjčky bez nutnosti mít čistý štít.

Půjčka na účet bez registrů od Ferratum

Jako první zde máme společnost Ferratum. Ta poskytuje půjčky ve výši od 500 do 10 000 korun na dobu od jednoho týdne až po 45 dnů. Můžete si tak půjčit na splacení naprosto nejdůležitějších faktur nebo nedoplatků a navíc vám zbyde ještě i na rodinný nákup. Dalším častým účelem jsou platby za vybavení do domácnosti. To je totiž, jak je všeobecně známo, rok od roku dražší. Pokud vám tedy ze dne na den přestane fungovat například taková pračka, nemusíte vůbec nic řešit a jednoduše si na novou půjčit u Ferratum. A jak je v tomto článku slibováno – nebude vůbec nahlíženo do žádných registrů nebo na vaši platební minulost. Jen nesmíte mít žádnou nesplacenou půjčku právě u této společnosti.

Půjčka na účet bez registrů od Click Credit

Další společností, která poskytuje půjčky bez nahlížení do registrů, je Click Credit. Ta je známá zejména u studentů, kterým půjčuje 1 500 korun naprosto zdarma. Ovšem ani pracující nebo důchodci u ní neokrouhají. Můžete si půjčit od jednoho až po pět tisíc korun, a to na dobu třiceti dnů. Jedná se tedy o nižší půjčku, kterou však máte k dispozici na delší dobu. Splatit s ní pak můžete opět například nejdůležitější faktury, nebo celoměsíční rodinný nákup. Záleží pouze na vás, na co zrovna potřebujete finanční injekci.

Půjčka na účet bez registrů od Home Credit

Jako poslední společnost, která poskytuje finanční půjčky bez nahlížení do registrů, je Home Credit. Jedná se o mateřskou firmu předchozí zmíněné, tudíž jsou její podmínky velice podobné. Avšak částky poskytované Home Credit se s Click Creditem nedají vůbec srovnat. Od deseti až po sto padesát tisíc korun na 84 měsíců můžete získat právě u Home Creditu. Pořídit si tedy můžete jak nejnutnější vybavení do domácnosti, tak i ojeté auto nebo krásnou rodinnou dovolenou.

Sjednat půjčku