Najde se už konečně někdo, kdo vám půjčí rychle a levně?

Najde se už konečně někdo, kdo vám půjčí rychle a levně?Ať už v televizi, tak i na internetu, v novinách či v jiných médiích na nás pořád prší jedna jediná informace – půjčky jsou drahé a nevýhodné. Jedná se jak o samotné poskytovatele, jež rozesíláním tohoto tvrzení chtějí pošpinit své rivaly, tak i o novináře, kteří právě před úvěry chtějí lidi chránit.

Ochrana nemusí být tak komplexní

Avšak to není vůbec nutné! Doba neuvěřitelných úroků a poplatků je už dávno pryč! Všichni si můžeme půjčit levně, rychle a bez jakýchkoliv poplatků. Stačí pouze dobře hledat a vybírat. Ne všude totiž získáte přijatelné a výhodné podmínky.

Na koho se obrátit?

Za prvé se musíte odpoutat od bankovních subjektů. Ty vždycky měly, mají a budou mít nejvyšší úrokové sazby na trhu a nespočet různých poplatků. Řešením jsou soukromé subjekty, jež jako jediné jdou skutečně klientovi na ruku. Za druhé je nutné hledat, srovnávat a zase hledat. Nemůžete totiž věřit první reklamě, na kterou narazíte či prvnímu odkazu na internetu, který vám vyjede. Většinou ty nejvýhodnější půjčky najdete až při třetím či čtvrtém procházení nabídek.

Kde dostanete skutečně rychle a levně půjčku?

Pak už stačí počítat a srovnávat. Velice rychle dostanete půjčky například u Ferratum, zaplo.cz, Click Credit, Home Credit či Cetelem. Mít peníze do pěti minut? Žádný problém!

Která půjčka je nejlevnější?

Teď se tedy zaměříme na konkrétní „levnost“ půjček. Uvedeme si srovnávací příklad. Chcete si kupříkladu půjčit 10 000 Kč. Tuto částku dostanete pouze u třech výše zmíněných společností, a to u Ferratum, zaplo.cz a Home Credit. Dále máte na výběr odlišné doby splácení. U Ferratum se doba splácení pohybuje od sedmi do 45 dnů, u zaplo.cz je stanovena od sedmi do 30 dnů a u Home Creditu od jednoho po čtyři roky. Vybereme si tedy nejkratší možnou dobu splácení u každého z poskytovatelů. Ferratum budete muset do jednoho týdne vrátit celou částku a přeplatíte pouhých 1 000 Kč. U zaplo.cz přeplatíte 980 Kč a u Home Creditu se bude jednat o měsíční splátky ve výši 953 Kč s přeplatkem 1 143 Kč. Nejvýhodněji tedy vychází půjčka u zaplo.cz.

Sjednat půjčku