Potřebujete půjčit rychle peníze? Máme pro vás tipy
2 mins read

Potřebujete půjčit rychle peníze? Máme pro vás tipy

2Jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná? Že přesně tak nějak vypadá vaše současná finanční situace? Do další výplaty je daleko a vás ještě nepříjemně překvapil nečekaný výdaj, který však vyžaduje okamžité řešení? Pak se zřejmě budete zajímat o možnosti, jak sehnat finanční injekci pokud možno, co nejrychleji. Máme pro vás pár praktických tipů.

Tip č. 1 – Zkuste to u rodiny nebo přátel

Dobré účty dělají dobré přátelé. Pokud vám chybí na zaplacení nájmu nebo vás překvapila poněkud vyšší faktura od telefonního operátora, nemusíte hned spěchat do banky a brát si spotřebitelský úvěr nebo jiný druh půjčky. Požádejte o finanční injekci své nejbližší přátelé nebo rodinné příslušníky. Na holičkách vás určitě nenechají.

Tip č. 2 – bankovní produkty

V případě, že musíte uhradit nečekaný výdaj většího rozsahu, nezbyde vám zřejmě nic jiného, než zamířit s žádostí o půjčku do banky. Před tím si však ověřte, zda nemáte u své kreditní karty aktivován kontokorent účet. Díky němu totiž můžete vybrat různorodé finanční částky, bez toho abyste žádali o schválení půjčky. Pokud kontokorent nemáte a ani neplánujete jeho založení, zažádejte si u své banky o spotřebitelský úvěr. Připravte se však na to, že bankovní úředník bude chtít znát informace o vaší stávající finanční situaci a nevyhnete se ani nahlížení do registru dlužníků. Pokud vás banka neshledá vhodným žadatelem o půjčku, s největší pravděpodobností bude vaše žádost zamítnuta a vy odejdete s prázdnou.

Tip č. 3 – obraťte se na nebankovní instituce

Zamítli vám žádost v bance? Nezoufejte! Existuje totiž ještě spousta možností, které vám mohou pomoci vaši nepříznivou situaci vyřešit. Zkuste své štěstí u některého z nebankovních poskytovatelů půjček, kteří zpravidla neověřují bonitu žadatele ani nenahlížejí do registru dlužníků. Půjčku navíc můžete vyřídit prostřednictvím online formuláře, telefonu nebo SMS zprávy a peníze můžete mít na svém účtu ještě týž den.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *