www.cetelem.cz – půjčky na všechno
2 mins read

www.cetelem.cz – půjčky na všechno

cetelemÚvěrová nebankovní společnost Cetelem se může pochlubit více, než 15 letou tradicí v oblasti finančnictví. Silná základna spokojených klientů dělá z této společnosti nejsilnější a nejoblíbenější figurku na pomyslné finanční šachovnici. Svým klientům společnost nabízí nejen spoustu úvěrových produktů, neúčelové osobní půjčky, různé typy pojištění, ale i produkty určené k financování motorových vozidel. Co může Cetelem nabídnout právě vám nacházíte-li se v nepříjemné finanční situaci? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to.

Osobní půjčka Cetelem

Máte-li hluboko do kapsy nebo si jednoduše chcete pořídit něco, na co v současné chvíli nezbývají finanční prostředky, nemusíte si tuto možnost s Cetelem osobní půjčkou odpírat. Na oficiální internetové stránce www.cetelem.cz lze půjčka vyřídit takřka během několika kliknutí. V rámci formuláře, který je na těchto stránkách uveřejněn, si intuitivně navolíte objem finanční prostředků i délku jejich splácení. Půjčit si můžete finanční částku ve výši od 20, do 200 korun a to na dobu 6 až 72 měsíců. Po navolení těchto základních parametrů půjčky ihned víte, kolik činí úroky a kolik je tedy nutno ve finále úvěrové společnosti zaplatit.

Odměna za vaši spokojenost

Společnost Cetelem své klienty odměňuje zajímavými bonusy. Při řádném splácení a splnění několika dalších podmínek vám může vrátit až deset splátek. Další výhodou Cetelem půjčky je nulový poplatek za její zprostředkování a vedení. Pokud se dostanete do situace, kdy nebudete schopni dostát svým závazkům, není nic jednoduššího, než požádat si o odklad splátek. Tímto způsobem je možno splatné období prodloužit až na 120 měsíců. Veškeré formality i samotnou půjčku navíc vyřídíte prostřednictvím jednoduchého online formuláře uvedené na stránce www.cetelem.cz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *