Která soukromá osoba nebo investor půjčí své vlastní peníze, Seznam kontaktů
5 mins read

Která soukromá osoba nebo investor půjčí své vlastní peníze, Seznam kontaktů

Hledáte peníze, ale nikde vám nepůjčí? Banky nepřipadají v úvahu, nebankovní společnosti vás odmítají. A vy již nevíte, kam se obrátit? Doporučujeme se Vám podívat na seznam soukromých osob a investorů, kteří vám půjčí své vlastní peníze. Na daných stránkách se nachází kompletní seznam, který obsahuje všechny osoby a jejich kontakty, které na internetu nabízejí své vlastní peníze. Jedná se v podstatě o katalog, telefonní seznam na poskytovatele.

Jak najít soukromníka, který půjčí své vlastní peníze

Pokud kliknete na daný odkaz, tak se dostanete na hlavní stranu. Zde je kompletní přehled osob a investor, kteří nabízejí své nebo cizí (zprostředkované) peníze. Můžete si vybírat například dle měst nebo je můžete kontaktovat – výpis nabízí jak telefonní číslo, tak i email.

Pokud chcete zjistit detailnější informace o jejich nabídce, tak můžete kliknout na jejich jméno. Dostanete se na profil poskytovatele, který obsahuje jejich kompletní kontaktní údaje a popis jejich nabídky. Tedy seznam všechny půjček, podmínek na žadatele a nabízených parametrů.

Můžete si tak na hlavní straně najít všechny poskytovatele z Vašeho města. A následně dle informací v profilu si vybrat ty, u kterých splníte podmínky a kteří nabízejí peníze v dostatečné výši na vaše potřeby.

Ověřte si, že vám skutečně nepůjčí nebankovní firmy

Pokud půjdete hledat půjčku mezi soukromé investory a soukromé osoby, tak se musíte smířit s vysokým RPSN a přeplacením. Úroky budou velmi vysoké a může se stát, že přeplatíte i jednou tolik. Půjčíte si 100 000 Kč a budete muset vrátit 200 000 Kč.

Proto lze vždy v první řadě doporučit, aby si každý zájemce o půjčku ověřil, že mu žádná jiná nebankovní společnost nepůjčí. K tomu skvěle poslouží internetové online srovnání půjček na http://www.srovnavacpujcek.cz/. Tyto stránky obsahují všechny půjčky z celého internetu. Na jednom jediném místě si je můžete srovnat. V první řadě doporučujeme skrýt ty, u kterých by jste nesplnili podmínky – například pokud máte záznam v registru nebo naopak nejste schopni doložit příjem.

Ihned uvidíte, u kterých společností by jste měli šanci projít. A u kterých ne. Rovněž máte možnost si dané výsledky řadit – např. dle Doby splatnosti = tedy do jak dlouhého časového období budou splátku rozloženy = jak nízká až může měsíční splátka být.

Toto všeobecné srovnání by vždy mělo být prvním krokem. A vždy by jste se měli snažit, aby jste prošli schválení u některé ze srovnávaných společností. Hledat soukromé osoby nebo investory v prvním seznamu by vždy mělo být až poslední možností. Až když jste si na 100% jisty, že mezi nebankovními firmami není žádného poskytovatele, který by byl ochoten Vás posoudit kladně.

Jak jednat se soukromými osobami či investory o půjčce

Tito poskytovatelé mají nejen vyšší úroky, ale je zde i větší riziko pro žadatele. Daný seznam je udržován aktuální a jakýkoliv podvodníci jsou z něj ihned smazáni. Může se ovšem stát, že některý poskytovatel není poctiví. Naslibuje peníze, ale vyžaduje zaplacení poplatku předem – např. Poplatek za schválení nebo za vyplacení.

Vždy platí jednoduché pravidlo – nikdy neplaťte poplatky předem. Je-li soukromá osoba poctivá, tak Vám vždy jako prvnímu dá peníze. A až následně bude požadovat poplatky či splátky. Aby jste si byli jisti, že vždy jednáte s poctivým investorem, tak nikdy nepřistupujte na placení předem. Bez ohledu na to, v jak tíživé finanční situaci jste nebo co daná osoba slibuje za poplatek udělat. Takřka vždy se za poplatkem skrývá nesolidní jednání.

I to je jeden z důvodů, proč by jste se měli pokusit nejdříve uspět u některé z nebankovních společností. Je zde nejen nižší úroková sazba (resp. RPSN), ale i záruka solidnosti a přímého jednání.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *