Vybírejte si jen výhodné půjčky

Stát se klientem některé z bank je jednoduché, pokud žádáte o otevření účtu, spoření, pojištění nebo chcete investovat.

 

Jakmile žádáte o půjčku, úvěr nebo leasing, tak nastává série výslechů, dokládání příjmů, účelu využití peněz, a také prohlížení Vašeho soukromí, jako jsou resty v registrech dlužníků. A stačí opravdu jen málo a už nejste pro banku perspektivním klientem a žádost o půjčku se zamítá.

 

V případě, že tušíte, že ani Vaše žádost neprojde, ušetřete čas i peníze a zkuste některou z nebankovních společností. Ne všechny se snaží o podvod nebo z klienta dostat, co nejvíce. Jsou i takové, které nabízejí stejné podmínky, jako banka, akorát za méně dokazování a výsledkem je pravidelné schvalování.

 

Mezi takové produkty se řadí i americká hypotéka. Výhodný produkt, který využívají klienti hlavně z toho důvodu, že se jedná o získání vyšších částek a bez toho, abyste sdělovali účel využití peněz. Půjčka je následně použitelná nejen na bydlení, ale také na další materiální záležitosti, podnikatelské plány, opravy a úpravy, splacení dluhů, exekucí nebo také konsolidace půjček.

 

Zaručená lhůta pro schválení je pouhých 24 hodin. Čas, který pro Vás znamená mnoho, protože, čím dříve víte, jestli peníze získáte, tím lépe se můžete zařídit a plánovat.

dolary

Abyste tento druh půjčky mohli získat, potřebujete zástavu nemovitosti. Závazek je pro společnost, tímto způsobem zajištěný a vy si můžete přizpůsobit splátky tak, aby Vám to vyhovovalo po celou dobu splácení. Rozložení splátek lze maximálně na 30 let.

 

I když jde o nebankovní druh půjčky, tak úrok není odlišný od toho, který získáte v bance. Nakonec je tu možnost i dřívějšího splacení, než stojí ve smlouvě, a to bez úhrady sankce. K tomu je nutné doložit ještě informaci, že neplatíte žádné poplatky před vyřízením půjčky.

Sjednat půjčku