Hrozí vám exekuce? Vezměte si půjčku!

půjčka exekuceHrozí vám exekuce? Exekutory máte již za dveřmi? Nechcete však přijít o všechen váš majetek? Půjčte si na exekuci! Takové půjčky ovšem nehledejte u klasických ekonomických subjektů, či dokonce u bank. Ti všichni totiž ve většině případů požadují, aby na jejich klienty nebyla vypsána žádná exekuce. Rychlá půjčka na exekuci vám tedy bude poskytnuta u určitých společností, které se na to přímo specializují. A jaké to jsou společnosti? Jaké jsou podmínky rychlých půjček na exekuci?

Které společnosti nabízí rychlou půjčku na exekuci?

Pokud chcete rychlou půjčku na exekuci, budete muset již při jejím hledání na internetu zadat do vyhledávače alespoň slovní spojení „bez solusu“ nebo „bez registru“. V tom případě totiž budete mít jistotu, že se daný poskytovatel finanční půjčky nebude dívat do žádného rejstříku dlužníků, a tudíž pro něj tato informace nehraje sebemenší roli. Chcete-li rychlou půjčku přímo na exekuci, zadejte konkrétně tato slova do vyhledávače. Díky tomu najdete společnosti, které poskytují půjčky konkrétně na exekuce. Jsou si tedy vědomi toho, že může být jejich klient ve velké finanční tísni, že mu neustále hrozí exekutoři zabavením majetku a že už mu nikde jinde nechtějí půjčit. Takovými společnostmi, na které jistě narazíte během vašeho hledání i vy, jsou například pujckyexekuce.cz nebo inzertní portál www.oddluzeno.cz/pujcka-na-exekuci/.

Jaké jsou podmínky rychlých půjček na exekuci?

V prvé řadě je nutné zmínit, že u půjčky na exekuci není podmínkou nemít na sebe napsanou exekuci. To již logicky vyplývá ze samotného určení půjčky. Další podmínkou rychlé půjčky na exekuci je její výše, která se pohybuje až do několika stovek tisíc korun. Máte-li tedy exekuci vypsanou na vyšší částku, budete si muset poradit buď z vlastních, nebo z rodinných zdrojů. Zahájení splátek je pak většinou u tohoto typu půjčky až od šesti či jedenácti měsíců, a to v mnoha případech i s možností jejího prodloužení. Nakonec je nutné zmínit, že jsou tyto úvěry poskytovány pouze na zástavu práv k nemovitostem, kdy ale klient nadále zůstává jejím majitelem.

Sjednat půjčku