Neplaťte za půjčku vysoké poplatky!

spolehliva-pujcka-bez-poplatkuMnoho subjektů, které poskytují finanční úvěry, rýžují na tom, že z lidí mámí neskutečně vysoké poplatky a tím půjčky prakticky zněkolikanásobují. Jenže půjčky se pak stávají naprosto nevýhodné a ve finanční tísni vám jen přitíží. Proto byste se při svém výběru nejlepší půjčky měli zaměřit na ty subjekty, u kterých se nachází pouze spolehlivá půjčka bez poplatků.

Jaké subjekty poskytují půjčky bez poplatků?

Podobných institucí, které chtějí spíše plnit spotřebitelská přání než své peněženky pomalu ale jistě přibývá, jedná se například o půjčky viasms.cz, minitpujcka.cz, nebo půjčky od České spořitelny. Zastavíme se nyní u posledního jmenovaného subjektu, tedy u České spořitelny. Je velice neobvyklé, aby banka poskytovala půjčku bez poplatků, ale v dnešní době je tomu tak a pomalu se k tomu blíží i ostatní banky.

Spolehlivá půjčka bez poplatku od České spořitelny

Poplatků je ovšem hned několik. Jedná se o poplatky spojené s přijetím, posouzením a vyhodnocením žádosti o úvěr a následně o poplatky za správu úvěru, tedy měsíční paušál. Obě položky nebudete u České spořitelny platit u Půjčky. Tedy úvěru poskytovaného do šesti set tisíc korun. První z výše jmenovaných poplatků, tedy poplatek spojený s přijetím, posouzením a vyhodnocením žádosti o úvěr pak nebudete platit pouze u Studentské půjčky. V dalších případech už budete muset bohužel platit měsíční poplatky za správu úvěru.

U jaké půjčky jsou poplatky nejnižší?

Pokud si vybíráte úvěr podle toho, kde jsou nejnižší poplatky, rozhodně nejvýhodněji z tohoto souboje vychází klasická půjčka. Na druhém místě se nachází Studentská půjčka a poslední, třetí příčku obsazuje Spotřebitelský úvěr. Pokud byste chtěli vědět, jakému úvěru se obloukem vyhnout, tedy u kterého jsou poplatky naprosto nejvyšší, jedná se o Úvěr Plus. U něj totiž činí jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr až 5 000 korun a měsíční poplatky za správu úvěru 95 korun.

Sjednat půjčku