Zprostředkovatelé úvěrů a půjček na českém trhu

zprostředkovatelKdyž hledáte opravdu výhodný úvěr nebo půjčku, zaměřte nejdříve pozornost na jejich zprostředkovatele. Ti jsou totiž těmi nejdůležitějšími osobami, které jejich výši a výhodnost ovlivňují. Zprostředkovatele úvěrů a půjček pak najdete téměř na každém kroku. Jenže který z nich je opravdu ten nejlepší? Vybrali jsme pro vás hned tři zprostředkovatele úvěrů a půjček, u kterých si klienti sjednávají půjčky nejčastěji.

Půjčky od Air Bank

Poměrně novým bankovním subjektem na českém trhu je Air Bank. Ta už od začátku přináší svým klientům neuvěřitelně výhodné nabídky jak klasických bankovních účtů, tak i půjček a úvěrů. Půjčit si u Air Bank můžete úplně na cokoliv, s možností vrácení celé částky bez jakýchkoliv poplatků do třiceti dnů, sjednat si ji můžete prostřednictvím internetu, tudíž nemusíte ztrácet čas zbytečným cestováním na nejrůznější pobočky, když navíc budete splácet včas, dostanete zaručeně úrokovou sazbu 9,9 % a poslední splátky vám budou automaticky odpuštěny. Půjčka u Air Bank je tedy maximálně client-friendly.

Půjčky od Ferratum

Dalším zprostředkovatelem půjček, je tentokrát nebankovní společnost Ferratum. Ta nabízí své půjčky do maximální výše deseti tisíc, čímž se řadí do skupiny krátkodobých, nízkých půjček opět na všechno. U společnosti Ferratum si ale vše nastavujete naprosto sami, a to konkrétně výši půjčky, dobu splácení a v návaznosti na to i výši úrokové sazby. Ferratum je jedním z nejvyhledávanějších zprostředkovatelů půjček i proto, že je sjednání půjčky možné prostřednictvím mobilního telefonu, respektive prostřednictvím SMS. Jedná se tedy o ještě snadnější postup než u Air Bank.

Půjčky od České spořitelny

V neposlední řadě uvádíme jednoho z nejklasičtějších poskytovatelů půjček a úvěrů, a to Českou spořitelnu. Ta nabízí finanční výpomoc od prvopočátku svého vzniku a od té doby vyšperkovala své služby k dokonalosti. Půjčit si u ní můžete jak nízké, zanedbatelné částky, tak i neuvěřitelně vysoké, které například mohou sloužit k opravě nebo pořízení domova. Česká spořitelna dále kloubí jak sjednání po internetu, tak i osobně. Můžete si tedy opět vybrat, co je vám příjemnější. Tento zprostředkovatel půjček je opravdu jen a pouze na vaší straně!

Sjednat půjčku