Bezúčelná půjčka

Mnoho zájemců o půjčku hledá řešení, které by financovalo bydlení, ale mohli z peněz utratit ještě například na zařízení nebo dovolenou. Jakmile banka vyžaduje účel, tak většina takových půjček je určena pouze na bydlení a na zbytek si musíte vzít spotřebitelský úvěr.

 

Avšak existuje půjčka, která účel nepotřebuje znát, a peníze můžete využít na úplně všechno. Americká hypotéka.

 

U banky však musíte ještě dokládat příjmy, projít přísnou kontrolou registru dlužníků a tím pádem o ní nemůžou žádat ti klienti, kteří již nějaký záznam mají.

 

Nebankovní druh této půjčky má podmínky nastavené tak, aby na ní dosáhli všichni zájemci a mohli tak vyřešit i svoje dluhy, či dokonce exekuce. To znamená, že neexistuje nahlížení do registrů, nemusíte dokládat informace o svých příjmech.

money

Řeknete si, že je to pro některé klienty, kteří již mají potíže se splácením jinde nebezpečné a dostanou se do ještě větších potíží. Jak u bankovní, tak i u nebankovní společnosti je pro tento úvěr nastavená podmínka stejná, a to ručení nemovitostí. Klienti, kteří mají potíže, z této půjčky můžou řešit svoje dluhy a nebankovní společnost za ně vyplatí z půjčky i případné exekuce.

Vyřízení půjčky je nakonec velice rychlé. Lhůta je 24 hodin a stačí pouze odeslat vyplněný formulář online, dle požadavků společnosti.

Za vyřízení všech náležitostí neplatíte poplatky předem.

Výše půjčky závisí od požadavku klienta, ale také od ceny nemovitosti, kterou určí odhadce. Je možné získat, až 70% z celkové ceny nemovitosti, která bude zastavena ve prospěch půjčky.

Doba splácení je odvozena od výše půjčky, ale také od toho, jestli chce klient dobu splácení kratší nebo naopak, co nejdelší. Ta se může uvést, až maximálně na 30 let.

Předčasné splacení je možné bez sankcí.

Sjednat půjčku