Hypotéka bez doložení příjmů

Nízké příjmy a záznam v registru jsou velmi často důvodem, proč mnozí lidé neprojdou žádostí o hypotéku u banky. Podmínky pro získání hypotéky v dnešní době opravdu přísné a většina lidí nemá tak vysoký plat, aby prošli schválením. Většina lidí ví, že by se svým nízkým příjmem neuspěli a proto si raději žádost o hypotéku ani nedávají, ačkoliv by to mohla být jejich jediná šance na lepší bydlení, či splnění některých snů.

kalkulačka

Jdete-li žádat o hypotéku do banky, musíte doložit následující příjmy:

  • Příjmy, které máte ze zaměstnání
  • Příjmy podnikatelů a živnostníků
  • Příjmy z pronájmu a podnájmu nemovitostí
  • Další příjmy – například mateřská, důchod, výživné, atd.

Pokud musíte dokládat všechny tyto příjmy, je to poměrně zdlouhavý proces. To však není jediné, co musíte při žádosti o hypotéku v bance dokládat. Čeká Vás také prokazování účelu hypotéky a prověřování Vaší bonity a splátek u jiných společností. Všechny tyto úkony se mohou protáhnout až na několik týdnů, kdy stále nevíte, na čem jste a kdy zkrátka jen musíte čekat, zda Vám hypotéku schválí, či nikoliv. Hypotéka bez doložení příjmu je však zcela jiná.

U hypotéky bez dokládání příjmů Vás nečeká žádné složité papírování. Nebudete muset dokládat své příjmy, ani se nesetkáte s nahlížením do registrů. Stačí, pokud můžete ručit nemovitostí a schválení hypotéky je jasné. Tedy samozřejmě, pokud je Vám alespoň 18 let.

Hypotéka bez dokládání příjmů je půjčka oproti zástavě nemovitosti, s velmi nízkým úrokem. Můžete zastavit jakoukoliv nemovitost a dostanete vyplacené peníze ve výši až 70 % z odhadní ceny nemovitosti. A pozor, to již do 24 hodin! Jestliže tedy potřebujete sehnat peníze opravdu rychle, hypotéka bez doložení příjmů je tím nejlepším řešením. Neváhejte o ni požádat ještě dnes a již zítra si užívat peněz.

Sjednat půjčku