Srovnání půjček přes internet je skvělé, všechno máte na jednom místě
3 mins read

Srovnání půjček přes internet je skvělé, všechno máte na jednom místě

Poskytovatelů půjček je dnes několik desítek, předhánějí se v tom, kdo přinese na trh skvostnější nabídku. Ale pozor, samozřejmě není všechno zlato, co se třpytí a je zapotřebí vše velmi důkladně prověřit, třeba i za asistence odborníků. Vše totiž není jen věc úrokové sazby, ale musíte si dobře prohlédnout i další věci, mimo jiné například možnost vše předčasně splatit nebo změnit výši splátek.

Žádné dvě nabídky nejsou zcela identické, nezapomínejte na to

Porovnání půjček má smysl naprosto vždy! A to i tehdy, když se domníváte, že by tomu tak nemuselo být. Prověřit si poskytovatele, který by měl dodržet vše, co slíbil, ale také si dobře prohlédnout úrokové sazby. Čekají na vás případné sankční poplatky ve velmi vysoké výši? Stačí přijít o práci a splátky budou problém, v tomto směru se informujte raději předem! Ne vždy je na první pohled výhodnější nabídka opravdu tou jasně lepší, každý člověk má jiné priority, což se samozřejmě zohledňuje i ve světě půjček.

Možností je pak na trhu poměrně dost, za všechny jmenujme např. Zaplo. Co o této půjčce můžeme vlastně říci?

  • Půjčit si lze finanční sumu v rozmezí 1000 a 12500 korun.
  • Doba splatnosti zpravidla třicet dnů, minimum je zde týden.
  • První půjčka zdarma, stejně tak řada bonusů pro věrné klienty.

Nutností bude samozřejmě ověření totožnosti žadatele, na což vlastně stačí jen občanský průkaz. Intimní data není nutné poskytovat, Zaplo je jedno, jestli žijete v 1+1 na sídlišti nebo třeba v rodinném domku. Samozřejmě ale nejde o jedinou alternativu na současném trhu, i proto vám přineseme další nabídku – co takhle třeba Tesco půjčka?

Díky půjčce v podání společnosti Tesco si můžete přijít až na 200 tisíc korun, a to až na dobu 84 měsíců. Úroková sazba pak začíná na příjemných 15,25 procenta. Půjčit si ale lze i dvacet tisíc korun, což je také nejmenší částka, kterou lze dohodnout právě u Tesco – na menší částky pak stačí jen oslovit jiné společnosti. Trh je naštěstí dostatečně pestrý na to, aby si svoje vybrali nejen zájemci o tradiční mikroúvěry, ale samozřejmě také ti, kteří chtějí spotřebitelský úvěr v řádu několika desetitisíců. Půjčka jako taková má desítky různých variant, přesvědčte se sami!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *