Americká hypotéka bez registru dá šanci každému

Také sníte o lepším bydlení, které by bylo prostornější, nebo daleko modernější? V tom případě jistě víte, že zřejmě jediným způsobem, jak se k tomu dostat, je hypotéka. Co když ale v bance nemáte šanci získat hypotéku? Máte se svých snů vzdát? To rozhodně nemusíte. Stačí pouze vědět, kam se pro výhodnou a férovou hypotéku pro každého obrátit.

 

Americká hypotéka bez registru je opravdu hypotékou pro každého. Zatímco v bance vás čeká složité prověřování Vaší osoby, co se týče příjmů, splátek u jiných společností, platební morálky, účelu hypotéky a záznamů v registrech, u americké hypotéky se tomuto všemu vyhnete. Ušetříte tak čas a peníze můžete mít opravdu rychle.

Na rozdíl od bankovních hypoték, americká hypotéka bez registru nemá na žadatele nijak vysoké nároky. Jediné, co vám stačí k jejímu schválení a vyplacení, je plnoletost a zástava nemovitosti. Tuto hypotéku tak mohou získat lidé s nízkými příjmy, maminky na mateřské a dokonce i důchodci, a to až do neuvěřitelných 90 let věku.

Jaké jsou další rysy americké hypotéky bez registru?

  • Peníze dostanete již do 24 hodin od podání podkladů
  • Nízký úrok jako v bance
  • Doba splácení od jednoho roku po 30 let
  • Peníze můžete využít na vyplacení exekuce, či konsolidaci nevýhodných a tíživých půjček
  • Férové, vstřícné a opravdu rychlé jednání
  • Žádné skryté poplatky ani poplatky předem – zdarma je dokonce i odhad nemovitosti

pětset

Jestliže jste se již smířili s tím, že hypotéku zkrátka nedostanete, potom pevně věříte, že nyní jste získali novou naději. U americké hypotéky bez registru má skutečně šanci každý. Zaměřte se znovu na své sny a využijte peníze pro svou lepší budoucnost. Pečlivě však zvažte, zda budete opravdu schopni hypotéku snadno splácet a nedostanete se tak do ještě větší finanční tísně.

Sjednat půjčku