Půjčka Cetelem a vaše zkušenosti

Půjčka Cetelem a vaše zkušenostiJak vypadá vaše finanční situace po Vánocích? Máte hluboko do kapsy a na bankovním účtu vám blikají červená čísla? Přesto jste však v povánočním elektro výprodeji objevili skvělý notebook, po kterém již nějakou tu dobu lačně pokukujete nyní ovšem s atraktivní slevou čítající několik desítek procent? I v takové situaci vám může pomoci některá ze splátkových společností. Pro potřeby tohoto článku jsme se zaměřili na společnost Cetelem, jež patří v našich podmínkách k těm nejoblíbenějším a nejznámějším. Jak jsou s jejími službami spokojeni samotní klienti? Vypátrali jsme pro vás!

Přívětivé podmínky a rychlé vyřízení

Klienti společnosti Cetelem se v drtivé většině shodnou na příznivých podmínkách, které spočívají v poskytnutí úvěru i bez dokazování účelu, úroku 6,9 % i možnosti nechat si vrátit splátky v případě řádného splácení. Stejně tak mnoho klientů ocenilo také možnost změny způsobu hrazení splátek (bankovní převod, složenka, inkaso) nebo sjednání připojištění v případě neschopnosti splácet. Velkým plusem je také sjednání i vedení půjčky, které máte zcela zdarma a také skutečnost, že v případě předčasného splácení nezaplatíte navíc ani korunu. Drtivé většině klientů byla půjčka schválena obratem s tím, že peníze obdrželi během 3 až 5 dnů.

(ne)vyžádaná kreditní karta Cetelem

Skutečnost, na kterou si klienti této společnosti stěžovali, bylo zaslání kreditní karty, o kterou údajně nejevili žádný zájem. Souhlas s vydáním karty je ovšem ujednán ve smlouvě, kterou u společnosti při sjednávání úvěru poskytujete. Pokud o ni tedy zájem nejevíte, je na místě důkladné pročtení smluvních podmínek a zaškrtnutí možnosti, která vyjadřuje váš nesouhlas se zasláním kreditní karty. Kromě kreditní karty si klienti stěžovali také na nutnost dokládat účel při úvěrech vyšších, než 100 000 nebo pevně stanovené datum splatnosti, se kterým se však setkáme u drtivé většiny bankovních i nebankovních společností.

Sjednat půjčku