Dlouhodobé půjčky u nebankovních společností

Dlouhodobé půjčky nabízejí především banky, ovšem ne každý v bance půjčku dostane a rozhodně nemá smysl se na banku obracet v případě, že vás tíží nějaký záznam v registru dlužníků nebo nedisponujete dostatečně vysokým příjmem. Naštěstí i dlouhodobé půjčky vyšších částek nabízejí nebankovní společnosti. Rozdíly mezi jednotlivými společnostmi však mohou být velké, a proto správným výběrem půjčky můžete ušetřit až desítky tisíc korun.

V případě, že chcete jít pro dlouhodobou půjčku do banky a myslíte si, že by vám ji mohla poskytnout, máte obvykle výhodu nižších úroků. Může si je dovolit, protože poskytované půjčky nesou nižší riziko než půjčky u nebankovních společností. Ty se zaměřují spíše na problémové klienty, kteří si nemohou vzít úvěr u banky. A které společnosti nabízejí výhodné půjčky s delší dobou splatnosti pro své klienty? Vybrali jsme pro vás několik tipů na výhodné půjčky v sektoru bankovním i nebankovním.

pujcky-dlouhodobe

Dlouhodobé půjčky z banky

Ve světě bankovních půjček se v poslední době prosazují zejména menší banky, které jsou poměrně solidní konkurencí zavedených velkých bank. Často mají nízké či žádné poplatky, přehlednou a hlavně výhodnou nabídku a další benefity. K těm nejlepším patří půjčky od Air Bank, která nabízí půjčku bez poplatků a s velmi nízkými úroky. Za řádné splácení navíc odměňuje své klienty nižšími úroky. Splátky si můžete rozložit až na 96 měsíců a výše půjčky může činit maximálně 900 000 Kč. Další solidní nabídku má i mBank, která v roce 2014 dokonce zvítězila v nezávislém testu půjček. Nabízí půjčku bez poplatků a s nízkým úrokem ve výši 800 000 Kč na 84 měsíců. Třetí v našem výčtu je ZUNO půjčka, kde si můžete půjčit až 500 000 Kč na 72 měsíců. Díky garanci nejnižší úrokové sazby patří  ZUNO půjčka dlouhodobě k nejlepším.

Dlouhodobé nebankovní půjčky

Mezi nebankovními úvěry je opravdu velká konkurence a tento trh se stále rozrůstá. Nejčastější a nejvíce nabízené jsou spíše rychlé půjčky na účet, ale i dlouhodobé nebankovní úvěry nabízí čím dál více nebankovních společností. Reagují tak na zvyšující se poptávku klientů. Mezi nabídkami jsou značené rozdíly, proto vybírejte obzvláště pečlivě. Můžete ušetřit hromady peněz.

Půjčky od Cofidis – společnost Cofidis nabízí různé úvěrové produkty s výhodnými úroky oproti konkurenci. Ovšem má také poměrně přísné podmínky pro žadatele (vadí záznam v registru či je nutné doložit příjem). U půjčky v hotovosti je možné si půjčit maximálně 90 000 Kč na 52 měsíců a u účelových úvěrů lze získat až 500 000 Kč na 84 měsíců.

Japonská půjčka – oblíbená Japonská půjčka patří pod společnost Home Credit. Je známá spíše jako krátkodobá půjčka s velmi výhodnými podmínkami ovšem nově mohou stálí klienti získat i vyšší úvěr až do 50 000 Kč na 12 měsíců.

Acema půjčka – velmi zajímavou nabídku má také společnost Acema, která nabízí úvěr až do 5 000 000 Kč se splatností maximálně 20 let. Půjčka je bez prověřování registrů i příjmů. Jedinou podmínkou je vlastnictví nemovitosti.

Pro dlouhodobou půjčku nemusíte jen do banky, ale velmi výhodné nabídky najdete i mimo bankovní sektor. Stačí si jen správně vybrat a můžete začít s rekonstrukcí bydlení či nákupem auta.

Sjednat půjčku