Jakou půjčku přes internet si vybrat?

Jste na internetu jako doma? Potom na něm zůstaňte i ve chvíli, kdy máte v plánu požádat si o finanční prostředky. Tedy o půjčku. Dnes už není nutné kamkoliv chodit, jelikož právě přes internet není problém vyřídit skutečně velké množství půjček. Chcete vědět, jakou si konkrétně vybrat? Podívejte se společně s námi na hlavní tipy a bude vám jasné, že nešlápnete vedle.

Spotřebitelské půjčky jasně dominují

Když máme začít tím nejoblíbenějším, co je v segmentu úvěrových produktů naprostým hitem, potom se jedná o spotřebitelské půjčky. Ty nadchnou jak výší dostupných částek, tak i celkem jednoduchými podmínkami získání, nebo i tím, že je lze většinou použít skutečně na cokoliv. Ideálním zástupcem tohoto segmentu je Tesco půjčka, která patří mezi nebankovní. I když je možné požádat si i přímo na finančních stáncích v obchodních centrech, je mnohem oblíbenější požádat si online.

Pokud se zajímáte i o hlavní charakteristiku tohoto úběru, tak tady je. Rozhodně zaujme výše částek, která je v rozmezí od 20 000 do 200 000 Kč. Samozřejmě na cokoliv. Stejně tak potěší také termín splatnosti, který začíná na lhůtě 12 měsíců a končí na termínu 84 měsíců. S půjčkou jsou dále spojeny i různé četné výhody. Když se podíváme na ty hlavní, jsou to rozhodně tyto konkrétní:

  • Nulové poplatky
  • Jistota získání bez ručitele
  • Možnost odkladů splátek

Co takhle segment mikropůjček?

Podívejme se i na náš druhý tip, který souvisí s možností získat půjčku přes internet. Tentokrát zabrousíme do segmentu mikropůjček. Ten je vyhlášený právě tím, že sjednání je rychlé, jednoduché a lze ho uskutečnit online, bez jakýchkoliv složitých administrativních kroků. Právě to je důvod, proč je dnes SMS půjčka tak vyhledávaná. Na trhu najdeme řadu poskytovatelů, u kterých je možné si požádat a peníze mít i za několik málo minut. Když se podíváme na hlavní charakteristiku daných půjček, je třeba zmínit tato fakta:

  • Sumy se pohybují v řádech jednotek a desítek tisíců
  • Splatnost je obvykle měsíční
  • Peníze je možné využít na cokoliv

Pokud budeme v našem tipu konkrétní, určitě nesmíme zapomenout na možnost získání první půjčky zdarma. Tu výrazně doporučujeme, jelikož je spojena s tím, že nezaplatíte ani žádný úrok, ani poplatky, nebo cokoliv jiného. Vrátíte přesně tolik, kolik vám na účet přišlo. Tuto možnost dnes nabídne v tomto segmentu hned několik nebankovních poskytovatelů a tak se nemusíte obávat, že byste si snad nevybrali.

Jsou i další možnosti?

Výše jsme zmapovali to hlavní, co na vás v úvěrovém segmentu může čekat, pokud hledáte jednoduché internetové vyřízení. Tím ale nekončíme, protože se okrajově podíváme i na další věci. S nimi souvisí i to, jaké otázky si zodpovědět před podáním žádosti o půjčku. Hlavně s ohledem na to, zda daný úvěr potřebujete a zda ho využijete. První možností jsou třeba kreditní karty, které nemusíte získat jenom v bance, protože je nabízejí i společnosti nebankovní. I o ně si lze snadno požádat online. A to ve chvíli, kdy jste již klientem daného poskytovatele, a je ověřena vaše bonita.

Dále zabrousíme i do segmentu bankovního, kde existuje možnost finanční rezervy. Je známá jako kontokorent a označuje možnost čerpat svůj bankovní účet do mínusu. I zde je nejprve třeba si o povolení požádat. V rámci jednoduchosti k tomu můžete použít své internetové bankovnictví. Stačí si zvolit ten správný produkt a požádat o zvýšení limitu. Někdy je třeba projít procesem klasického schválení, zatímco u jiných bank není problémem, aby bylo vše provedeno v podstatě obratem. I toto je tedy ukázka té půjčky, kterou dnes můžete bez problémů získat přes internet – z pohodlí domova, nebo odkudkoliv, kde je připojení.

 

Sjednat půjčku