Férová nebankovní hypotéka

Spousta lidí má z pojmu nebankovní hypotéka tak trochu strach. Mají totiž pocit, že co nepodléhá České Národní Bance, to nemůže být fér. Opak je však pravdou. Ačkoliv je zapotřebí v nebankovním sektoru opravdu dobře vybírat, rozhodně se dají najít společnosti, které poskytují opravdu výhodné hypotéky, které se od těch bankovních liší převážně jen tím, že nemají tak náročné podmínky pro schválení hypotéky.

 

Hypotéka s mnoha výhodami

V čem se liší nebankovní hypotéka od té bankovní? Poskytovatel hypotéky nepodléhá kontrole ČNB. Někdo by to mohl brát jako negativum, ale právě díky tomu mohou získat hypotéku i lidé, kteří by v bance neuspěli. U nebankovní hypotéky se totiž většinou nesetkáte s nutností dokládání příjmů a nahlížení do registrů. Nemusíte ani dokládat účel hypotéky. Jednou podmínkou pro získání takové hypotéky je zástava nemovitosti a věk minimálně 18 let.

Některé znaky nebankovní hypotéky jsou ale stejné, jako v bance. Je to například doba splácení až 30 let, nízký úrok ( od 3 až 5 % p.a.) a financování až 70 % z odhadní ceny nemovitosti.

Vzhledem k tomu, že se jedná většinou o bezúčelovou hypotéku, lze z ní dokonce i vyplatit exekuce, či nějaké další dluhy. Dokonce můžete věřitelům rovnou sdělit, že se potřebujete zbavit exekuce a dostane se Vám pomoci v tíživé finanční situaci.

Ačkoliv získání nebankovní hypotéky je velmi snadné, je to zároveň i jejím úskalím. Je totiž potřeba si dobře rozmyslet, zda Vás nebankovní hypotéka nedostane do ještě větších finančních potíží. V mnoha případech ale může být řešením nemilé finanční situace. Peníze totiž můžete bez obtíží získat již do 24 hodin od podání podkladů!

bankovky

Potřebujete-li peníze opravdu rychle a chcete-li se vyhnout zdlouhavému a složitému papírování, mohla by pro Vás být nebankovní hypotéka tou správnou volbou.

Sjednat půjčku