Půjčky na směnku
2 mins read

Půjčky na směnku

Půjčky na směnku náleží mezi hity současné doby a poslouží všem jedincům s problémy získání úvěrů a půjček u bank. Jedná se o velmi rychlé řešení získání peněz pro zaměstnance, podnikatele, důchodce i osoby s rodičovským příspěvkem. Půjčky na směnku využívají lidé se záznamy v bankovních registrech, kde vlastní již jiné úvěry, nebo mají momentálně problémy se splácením svých dluhů.

Půjčky na směnku bez poplatku předem

Půjčky na směnku - uzavření smlouvy

Směnka je vlastně cenný papír určený k obchodování, tím pádem se často nakupuje a prodává. Vystavovatel směnky se zavazuje k zaplacení částky peněz napsané na směnce ve stanoveném termínu a vyplatí ji osobě zde uvedené. Směnka musí obsahovat určité údaje dané zákonem, v opačném případě je neplatná. Poskytovatele půjčky na směnku skutečně pečlivě vybírejte, protože bohužel existuje řada podvodníků, kteří se vynasnaží na vaší tíživé situaci něco vytěžit a zbytečně přijdete o peníze. Půjčky na směnku se poskytují bez poplatku předem a někdy máte i možnost zažádat o pozastavení splácení na pár měsíců. Někde je možné si vybrat i úroky a dobu splatnosti. Půjčit si můžete prakticky libovolné částky od několika málo tisíc až po miliony. Vše závisí na vaší schopnosti zaplatit a na potřebě peněz.

Žadatelé o půjčky na směnku nepotřebují ručitele, ručení nemovitostí ani jiným majetkem. Formu ručitelství představuje směnka. Směnky se rozdělují na vlastní – dvoustrané a cizí – mezi více subjekty. Ve větší míře využívají směnky podnikatelé a zajišťují tímto způsobem závazky mezi sebou. K přednostem půjčky na směnku patří, že peníze obdržíte do druhého dne a mají vysokou průchodnost. Bohužel, musíte počítat s vysokými úroky.

Jedinou podmínkou k získání půjčky na směnku je podepsání směnky. Svým podpisem se zavážete ke splacení dluhu v dohodnutém termínu. Jestliže nezaplatíte, počítejte s tím, že zde se provádějí velmi snadno a rychle exekuce.

Získejte půjčku ještě dnes pomocí online formuláře.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *